Do kogo będzie pasował pierścionek ze szmaragdem?

Pierścionki ze szmaragdem stają się coraz bardziej popularne. Wybierają je osoby w każdym wieku. Doskonale sprawdzają się jako wyrafinowane prezenty na każdą okazję. Są też często wybierane jako pierścionki zaręczynowe. Do kogo pasują? Komu warto je kupować?

Z kolorem zielonym
Pierścionek ze szmaragdem doskonale będzie pasował do urody osoby o zielonych oczach. Zielone szmaragdy będą dobrze komponowały się z z garderobą osoby noszącej garderobę w kolorze zielonym, turkusowym i niebieskim. To świetne uzupełnienie i dowód dbałości o detale w wyborze własnych ubrań. Po takie ubrania bardzo często sięgają osoby o zielonych oczach i urodzie w typie chłodnym. Duże natężenie zielonych odcieni ma przełożenie w tym, że kolor staje się głębszy i bardziej intensywny. Wprost nie można oderwać od nich oczu.

Osobom z niebagatelnym gustem
Pierścionki ze szmaragdem (sprawdź modele) pozwalają się wyróżnić. Pokazać, że dana osoba ma niebagatelny gust i nie jest taka jak wszyscy. Nie podąża za utartymi schematami i chce kroczyć własną drogą. Szmaragdy są mniej popularne niż diamenty, ale może się to zmienić na przestrzeni kilku zbliżających się sezonów. Na ten moment szmaragdy są wybierane przez osoby, które lubią się wyróżnić. To kamienie dla indywidualistów. Nie ma, więc nic dziwnego, że umieszcza się go w coraz większej ilości ozdób – nie tylko biżuterii, ale też do ozdoby przedmiotów klasy premium np. etui do telefonów.

Posts created 34

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top