Funkcjonalne zegarki dla dzieci

By dziecko szybko nie zniechęciło się do nauki godzin, powinniśmy kupić mu odpowiedni zegarek. Najlepiej sprawdzają się te zegarki dla dzieci, które charakteryzują się żywą kolorystyką lub bajkowymi nadrukami, a do tego wygodą użytkowania.

Bajkowe zegarki dla dzieci

Szukając zegarków dla dzieci zwróćmy uwagę na to, iż (modele zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców) powinny  one być wyposażone w rozciągane paski, dzięki którym dzieci bez problemów będą mogły samodzielnie je zakładać i ściągać. W modelach zegarków dla dzieci właśnie na paskach zostają naniesione ulubione ilustracje. Wybór kolorów i nadruków jest ogromny, tak więc dziewczynki znajdą dla siebie wzory w misie, serduszka czy jednorożce, zaś chłopcy zabawne potwory, planety, samochody czy zwierzaki. Zegarek w tym typie na pewno zachęci nasze dzieci do nauki godzin.

 

Zegarki do nauki godzin

W celu ułatwienia dzieciom nauki godzin, firmy oferujące ten asortyment, tworzą większość dziecięcych zegarków jako modele analogowe z dużą, czytelną tarczą. Taki układ (duże, wyraźne indeksy) w formie liczb arabskich i widocznych wskazówek, w zegarkach dla dzieci pełnią kluczową funkcję. Specjalnie zaprojektowany układ tarczy zegarków, sprawia, że dzieci o wiele szybciej i sprawniej uczą się właściwie odczytywać godzinę. Wiele firm wprowadziła też np. zegarki z wyróżniającym się sekundnikiem, przez co dzieci jeszcze chętniej korzystają z zegarka i dużo szybciej uczą się określać godziny.

Posts created 34

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top