g-shock ga 100

Jakie zalety ma zegarek g-shock ga 100

Zegarek Casio g-shock ga 100 to doskonały wybór dla wszystkich tych mężczyzn, którzy w pierwszej kolejności cenią sobie funkcjonalność, wysoką jakość wykonania, przystępną ceną i wspaniały design. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie są największe zalety zegarka g-shock ga 100 i dlaczego warto go kupić.

Największe plusy

g-shock ga 100Zegarek sportowy Casio wyposażony został w antywstrząsowy G-SHOCK, dzięki czemu doskonale poradzi sobie nawet w najtrudniejszych i najbardziej niesprzyjających warunkach. Model ten spełnia standardy ISO 764, dlatego też może pochwalić się dużą odpornością na działanie pola magnetycznego. Na szczególną uwagę zasługuje elegancka koperta i wytrzymała bransoleta, która wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa w dbałości nawet o najmniejsze detale.

Jakie dodatkowe funkcje ma zegarek g-shock ga

Model g-shock ga wyposażony został między innymi w automatyczny kalendarz, podświetlenie diodą LED oraz 5 różnych alarmów do wyboru. Jak każdy zegarek sportowy model g-shock ga posiada stoper, timer i wodoszczelność WR 200. Jest to najlepszy wybór dla tych osób, które lubią nie tylko pływać, ale również nurkować.

Co oprócz zegarka

CASIO to rzetelna firma, która do wszystkich swoich zegarków udziela 3-letniej gwarancji producenta. Warto wspomnieć także o dołączonej w zestawie instrukcji, dzięki której można przedłużyć gwarancję na 6 lat. Wraz z nowym zegarkiem otrzymamy także pełną instrukcję obsługi w języku polskim i wykaz autoryzowanych serwisów CASIO.

Posts created 25

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top