Modne zegarki męskie

Kobiety są znane z tego, że kochają biżuterię i wszelkie ozdoby. Ich szkatułki zazwyczaj nie domykają się – takie są pełne różnej maści świecidełek. A jak ta sprawa wygląda u mężczyzn? Czy faktycznie są oni w kwestii biżuterii totalnymi minimalistami? Wciąż ciężko na ulicy spotkać mężczyznę z kolczykami czy innymi ozdobami. Za to niemal każdy pan, na ręku będzie miał zegarek – atut męskości.

Sportowe zegarki dla mężczyzn

Zegarek powinien dokładnie odmierzać czas – to jego podstawowa i niezaprzeczalna funkcja. W przypadku zegarków o charakterze sportowym w grę wchodzi jeszcze kilka funkcji. Takie zegarki posiadają cyfrowy wyświetlacz oraz dodatkowy stoper. Urządzenia z górnej półki cenowej mają wbudowany odbiornik gps, który pozwala na dokładną lokalizację oraz zapamiętanie trasy treningu. Sportowe zegarki męskie to idealne rozwiązanie dla panów, którzy uwielbiają aktywność fizyczną.

 

Eleganckie zegarki na każdą okazję

Na przeciwległym biegunie znajdują się tradycyjne zegarki męskie z tarczą na skórzanym pasku lub metalowej bransolecie. Takie zegarki są bardzo uniwersalne, pasują bowiem zarówno do garnituru jak i do luźniejszego stroju codziennego. Wśród zegarków męskich można też spotkać egzemplarze bardzo ozdobne, wysadzane kamieniami szlachetnymi. Cena takich zegarków często przekracza kilkanaście tysięcy złotych, co sprawia, że jest to towar luksusowy, na który nie każdy może sobie pozwolić.

Posts created 32

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top