Obrazki święte

Obrazki święte odnoszą się do religii i uroczystości kościelnych. Znajdziemy je w Kościołach i wielu katolickich domach. Jaki obrazek na chrzest wybrać? Co najczęściej przedstawiają święte obrazki?

Obrazek na chrzest

Obrazek na chrzest powinien nawiązywać do tego szczególnego wydarzenia, wskazując na podniosły charakter uroczystości. Możemy wybierać wśród wielu rodzajów takich obrazków, przedstawiających na przykład Świętą Rodzinę, Dzieciątko Jezus, czy motyw biblijny. Święte obrazki niejednokrotnie przedstawiają także postaci wymieniane w Nowym i Starym Testamencie. 

Obrazki święte

Święte obrazki z tej strony możemy powiesić w domu. Niektórzy uważają, że to pozwoli nas chronić przed złem i nieszczęściem w życiu. Obrazek Świętej Rodziny jest jednym z najbardziej znanych motywów spotykanych w tym przypadku. Stanowią one wyraz miłości i oddania, co przypomina o wartościach cechujących każdą wierzącą rodzinę. Nasycona kolorystyka i dobra jakość obrazu pozwoli przez długi czas cieszyć się jego pięknem.

Obrazki święte przedstawiają nie tylko ważne postacie religijne. Odnoszą się także do motywów i wydarzeń biblijnych, które są ważne w życiu każdego chrześcijanina. Wybierając obrazek do domu kierujmy się własnymi oczekiwaniami.

Posts created 34

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top