Odpowiedni pierścionek zaręczynowy

Kupno pierścionka zaręczynowego niejednemu panu przysporzyło wielu problemów. Jak kupić pierścionek, by doskonale pasował na palec ukochanej a przy tym by jej się podobał? W obu przypadkach przyszły narzeczony musi użyć podstępu.

W jaki sposób dowiedzieć się, czy pierścionek będzie pasował?

Rozmiary pierścionków są różne, tak jak różne są kobiece palce. Dobranie odpowiedniego rozmiaru zaręczynowego pierścionka to nie lada wyzwanie. Taki pierścionek ma być niespodzianką, więc trudno jest grać w tym wypadku w otwarte karty.

Można więc spróbować podkraść przyszłej narzeczonej pierścionek, ale musi to być taki pierścionek, który aktualnie jest noszony. W innym przypadku można trafić na stary egzemplarz i nie dopasować odpowiedniego rozmiaru pierścionka. 

Można też poprosić koleżankę przyszłej panny młodej, by ta dała jej swój pierścionek do przymiarki i wtedy kierować się rozmiarem danego pierścionka. Idealnie dopasować rozmiar pierścionka można w sklepie jubilerskim, kierując się czymś takim jak tabela rozmiarów pierścionków.

Jak dobrać odpowiedni pierścionek?

Pierścionek zaręczynowy będzie miłą niespodzianką w przypadku gdy:

– rozmiar będzie idealny,

– dopasuje się go do gustu obdarowanej narzeczonej.

Dobór odpowiedniego pierścionka nie jest rzeczą prostą i łatwą, zwłaszcza gdy chodzi o pierścionek zaręczynowy. Bardzo ważne jest też aby przy doborze odpowiedniego rozmiaru pierścionka zawsze mierzyć jego wewnętrzną średnicę, wtedy uzyskuje się prawidłowy jego rozmiar co daje możliwość dobrego dopasowania pierścionka.

Posts created 34

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top