Pierścionek zaręczynowy z kwarcem dymnym czy z brylantem?

Zaręczyny to z pewnością jedna z najpiękniejszych chwil w życiu każdej pary. Jak zatem sprawić, aby ten moment był niezapomniany? Z pewnością warto wybrać odpowiedni pierścionek zaręczynowy, który sprawdzi się przy każdej okazji.  

Wszystko ma znaczenie

Ze względu na powagę tak wyjątkowej chwili, kruszec z którego wykonany jest pierścionek musi być trwały i szlachetny. Prym w tej dziedzinie od zawsze lat wiedzie klasyczne złoto, które podoba się  zarówno tradycjonalistkom, jak i minimalistkom. Problem najczęściej dotyczy kamienia. 

Choć najpopularniejszym kamieniem wciąż niezmiennie pozostaje brylant, warto także zwrócić uwagę na pierścionek zaręczynowy z kwarcem dymnym, który charakteryzuje się nieszablonowym brunatnym zabarwieniem. Ze względu na swoją trwałość bywa uznawany za symbol nieprzemijającego uczucia i dozgonnej miłości. 

Dla kogo pierścionek z kwarcem dymnym?

Nie ulega wątpliwości, że z pierścionka zaręczynowego z kwarcem dymnym ucieszą się kobiety, które preferują klasykę w wydaniu retro. Dzięki temu ich biżuteria nigdy nie wychodzi z mody, a przy tym idealnie sprawdza się zarówno podczas wielkich wyjść, jak i w trakcie spotkań biznesowych czy podczas uroczystego obiadu w rodzinnym gronie. Kwarc dymny nadaje unikalnego charakteru każdej biżuterii. Urzeka swoją barwą oraz pięknym, choć nieoczywistym blaskiem.

Złoty pierścionek zaręczynowy z kwarcem dymnym (sprawdź w sklepie Diamor) znakomicie będzie się prezentował w towarzystwie minimalistycznych dodatków, takich jak długie kolczyki czy delikatne bransoletki. 

Posts created 49

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top