męski zegarek Longines niebieska tarcza

Zegarki Longines – elegancja jest podstawą

Dzisiaj zegarek to już nie tylko praktyczne akcesorium. Dawno przestał być on postrzegany jako dodatek uzupełniający stylizację. Obecnie dla wielu skrupulatnie wybrany czasomierz to sposób na wyrażenie swojej wyjątkowej osobowości i zaprezentowanie wszem i wobec swego dobrego smaku.

Zegarek marki Longines — elegancja ma znaczenie

Główną dewizą przyświecającą twórcom zegarków marki Longines jest wszechobecna elegancja. Niezależnie od głównego nurtu wybranej kolekcji, szyk i klasyka to nadrzędne założenia marki. Powstała w Szwajcarii, w roku 1882 roku, firma obrała sobie za symbol uskrzydloną klepsydrę, która jest najdłużej strzeżonym przez prawo znakiem towarowym. Tworzone przez markę Longines zegarki od lat zdobywają uznanie nie tylko samych użytkowników. Zegarek marki Longines to najczęstszy zdobywca nagród Grand Prix na Światowych Wystawach odbywających się w Paryżu. Nic w tym dziwnego — Paryż w końcu to nie tylko stolica Francji, ale także światowa stolica mody i wysublimowanej elegancji.

Zegarki Longines — jakość to precyzja

Nie da się ukryć, iż istotę czasomierza stanowi jego dokładność. Na tym polu zegarki Longines, oparte na szwajcarskim mechanizmie, nie mają sobie równych. Marka od wielu lat jest czynnym uczestnikiem w organizacji prestiżowych wydarzeń sportowych i wyposaża w swoje chronometry niejednego arbitra. Do 1980 roku marka Longines była chronometrażystą podczas rozgrywających się Igrzysk Olimpijskich. Związek ze światem sportu, szczególnie z jeździectwem, uwidocznił się w oryginalnych modelach poszczególnych kolekcji.

Posts created 49

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top